Onwin Mobil

Telefonların hızlı bir şekilde hayatımıza girmesi ya da tabletlerin hızlı bir şekilde hayatımıza girmesi onwin sitesinin dikkatini çekmiş ve iddaa oynamak isteyenlere, oyun oynamak isteyenlere onwin mobil uygulaması ile hizmet verilmeye başlanmıştır. İster cep telefonu, ister tablet, ister Android, ister iOS işletim sistemine sahip cihaz olsun, istediğiniz gün, İstediğiniz zaman ve istediğiniz her yerden onwin sitesinin tüm hizmetlerini mobil olarak alabilirsiniz. Geliştirilmiş bu teknolojik hizmet ile birlikte, artık nerede olduğunuzun, ne zaman onwin sitesine giriş yapmak istediğinizin, ne zaman bahis yapmak ya da oyun oynamak istediğinizin hiçbir önemi bulunmamaktadır.

Onwin Mobil Versiyon

İlk olarak onwin giriş işlemini cep telefonu ve tabletlerden yapabilmeniz için, tercih edeceğiniz mobil versiyon hakkında bilgi verelim. Nedir mobil versiyon? Herhangi bir program indirme işlemini yapmadan ya da herhangi bir program kurulum işlemini yapmadan siteye giriş işlemini yapmanız anlamına gelmektedir. Bunun için onwin yeni giriş adresini kullanmanız, tercih etmeniz gerekecektir. Bu şekilde giriş yapabilirsiniz. Cep telefonlarınızı ya da tabletlerinizi açacaksınız. İnternet bağlantısı kapalı ise, açık hale getireceksiniz. İnternet sağlayıcılarınızı açacaksınız. İnternet sağlayıcıları bölümüne onwin yeni giriş adresi olan onwin13 adresimi yazacaksınız. Mobil versiyon ile sitenin açıldığını göreceksiniz. Hesabınız bulunuyor ise, giriş yap butonu kullanılacak, şifre ve kullanıcı adı bilgisi girilecektir. Sayfayı en altta doğru indirir iseniz, burada masaüstü versiyona geç şeklinde bir yazı göreceksiniz. Arzu etmeniz durumunda bu seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Mobil Program

Yukarıda mobil versiyonun yeni giriş adresi ile kullanılması açıklanmıştır. Onwin mobil uygulamasını ayrıca program üzerinden de kullanmanız mümkündür. Android mağazalarına giriş yapar iseniz ya da iOS mağazalarına giriş yapar iseniz, onwin sitesinin programını mağazaların arama motorundan bulabilirsiniz. Yapacağınız işlem nedir? Programı indireceksiniz. Bu yaklaşık birkaç saniye sürecektir. İndirim işlemi tamamlandıktan sonra, kurulum aşamasına geçeceksiniz. Bu da yaklaşık bir kaç saniye sürecektir. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra, ana sayfaya, ana ekrana bakar iseniz, onwin sitesine ait bir resim, bir sembol göreceksiniz. Üzerinden seçim işlemini yapın. Sizlerden yalnızca bir defa şifre ve kullanıcı bilgisi istenecektir. Bu bilgileri girin, sitenin açıldığını göreceksiniz. Bundan sonra kapatıp çıkabilirsiniz. Yeniden giriş yapmak istediğinizde, sadece sembol üzerinden seçim işlemini yapmanız yeterli olacaktır. Bir daha kullanıcı adı ve şifre bilgisini girmenize gerek yoktur.

Onwin Mobil Ücretli mi?

Gelelim en fazla merak edilen konuya. Mobil program yada mobil giriş işlemi ücretli mi? Onwin mobil olarak hizmet vermeye devam etmektedir ve 2 farklı seçenek ile sizleri karşılamaktadır. Bu seçenekler mobil giriş adresi ve program olarak açıklanmıştır. Mobil giriş adresi üzerinden siteye girmeniz mümkündür. Bu uygulamayı tercih ettiğiniz için, sabit olan faturalarınızın ya da internet paketlerinin değişmesi ya da fatura bedelinin yükselmesi gibi bir durum söz konusu olmaz. Herhangi bir internet sitesinin ya da sosyal medya hesabına giriyorsunuz gibi işleyecektir. Ek bir ücret tarafınıza yansıtılmayacaktır. İşletim sistemi mağazalarına girdiğinizde, programın ücretsiz bir şekilde yayınlandığını göreceksiniz. Program satın alma, program için aylık ya da yıllık bir bedel ödeme gibi bir uygulama bulunmamaktadır. Ücretsiz indirme kurma işlemini yapacak ve ücretsiz kullanacaksınız. Elbette bu anlayışta da mobil program ile giriş yaptığınız için, faturalarda ya da internet paketlerinde yükselme, kabarma ve benzeri bir anlayışın, olumsuzluğun gündeme gelme ihtimalinin olmadığını bilmelisiniz. Tamamen ücretsiz bir şekilde, mobil olarak onwin sitesini kullanabilirsiniz.

OnwinPaparaGoogleTwitter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.