Onwin Şikayet Var

Onwin sitesi ile ilgili bir problem yaşar iseniz, bir yardım talebini gündemine getirme ihtiyacını hisseder iseniz, onwin şikayet var şeklinde tüm bildirimlerin karşılığında, müşteri hizmetleri anlayışının iletişim seçenekleri bulunduğunu bilmelisiniz. Kullanıcı beklentileri ya da talepleri doğrultusunda farklı seçenekler geliştirilmiş ve her türlü şikayetin hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulduğu görülebilmiştir. Bu yazıda sizlere değerlendirebileceğiniz müşteri hizmetleri bölümleri hakkında bilgi akışını sağlayacağız.

Onwin Şikayet Var Mail Adresi

Öncelikli olarak bir şikayet konusu gündeme getirmek istiyor iseniz, mail adresi üzerinden hareket etmeniz tavsiye edilecektir. İletişime geçme konusunda çekinmeyin, endişe duymayın. Türkçe dil seçeneğinde elektronik posta adresi üzerinden her türlü şikayet konusunu bildirebilirsiniz. Sadece sitenin orijinal elektronik posta adresini kullanmaya dikkat etmeniz yeterlidir. Bu adres, destek@onwin.com olarak belirlenmiştir. Kullanmanız gereken resmi adres, orijinal mail adresi budur. Nasıl kullanacaksınız? Ne zaman geri dönüş yapılacak? Kendinize ait olan, sistemde kayıtlı olan, üye olma aşamasında verilen elektronik posta adresi üzerinden bildirim ya da şikayet bildirimi göndermelisiniz. Konu başlığını yazmayı ihmal etmemelisiniz. İlgili departmana hızlı bir şekilde yönlendirme yapılıp, sizlere hızlı bir şekilde dönülmesi için konu bölümünü mutlaka doldurun. Bahis şikayeti, oyun şikayeti, para yatırma şikayeti, para çekme şikayeti, promosyon şikayeti, üyelik şikayeti gibi başlıkları ya da konuları kullanabilirsiniz. Gönderdiğiniz elektronik posta, şikayet içerikli ise, sizlere aynı seçenek üzerinden 24 saatlik maksimum süre içerisinde müşteri hizmetleri geri dönüş yapacaktır. Şikayet içerikli değil ise, sıradan bir bildirim gönderiyor iseniz, 60 dakika içerisinde geri dönüş yapıldığını görebilirsiniz.

Onwin Canlı Destek Şikayetvar

Şikayetler, beklentiler, görüşler, öneriler, sorular, sorunlar gibi her konuda başvurabileceğiniz bölümlerden bir tanesi de, onwin canlı destek uygulamasıdır. 7/24 ve Türkçe dil seçeneği ile hizmet veren ekipler meydana getirilmiştir. Ana sayfada göreceğiniz canlı destek bağlantı penceresi üzerinden iletişime geçeceksiniz. Kullanıcı adı ve adınız ile elektronik posta adresi gibi bölümleri doldurmalısınız. Görüşmeler açılan sohbet penceresi üzerinden, yazarak sohbet özelliğinde yapılmaktadır. Görüntülü sohbet ya da sesli sohbet özelliği değildir. Bu bölüme şikayet konusu bildirilir mi? Elbette şikayet konularına çözüm üretebileceğimiz seçeneklerden, iletişim seçeneklerinden bir tanesi budur. Bir kez daha belirtelim. Bu sitenin canlı destek uygulaması 7/24 ve Türkçe dil seçeneği ile hizmet vermektedir. Bu bölümde de endişe duymadan iletişime, irtibata geçebilirsiniz.

Onwin Whatsapp

Onwin şikayet var anlayışında, başvuru makamlarından bir tanesini de, WhatsApp, onwin WhatsApp uygulaması meydana getirmektedir. İstediğiniz zaman kullanabilirsiniz, istediğiniz zaman iletişime geçme seçeneğini tercih edebilirsiniz. Yardım taleplerinden şikayet konularına, beklentilerden güncelleme ve duyurulara kadar her konuda kullanım imkanının yaratıldığı görülmektedir. Gerek duyacağınız irtibat telefon numarası için, onwin giriş işlemini yapın. Verdiğimiz onwin giriş linki ile siteyi açın En alt bölümdeki iletişim yazısını görün ve seçim işlemini gerçekleştirin. Açılan açıklamaların bulunduğu sayfada, irtibat telefon numarasını göreceksiniz.

Onwin SMS Şikayeti

Doğrudan onwin şikayet var ve çözümler konusunda karşınıza çıkmasa da, bazı şahısların SMS almak istemediğini belirttiği görülmektedir. Bunun çözümü var mıdır? Elbette çözümü vardır ancak, çözüm, gelen SMS üzerine cevap vermek, iptal işlemini yapmak değildir. Çözüm hesabınıza giriş yapıp, hesabınız üzerinden SMS iptal işlemini yapma yöntemlerini aramak değildir. Peki nasıl SMS bildirimlerini durdurabilirsiniz? Onwin giriş işlemini yapın, canlı destek hattı ile görüşün ve SMS iptal başvurusunu yapın. Aynı başvuruyu onwin WhatsApp uygulaması üzerinden de gerçekleştirmeniz mümkündür. Müşteri hizmetleri temsilcisi ile bu iki seçenekten herhangi bir tanesi üzerinden iletişim kurup, SMS engelleme ya da SMS iptal işlemini yapmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.

OnwinPaparaGoogleTwitter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.