Onwin Tombala

Online onwin oyunları nelerdir? Sorusunun ilgi çekici karşılıklarından bir tanesini de, onwin tombala oyunu meydana getirmektedir. Bildiğiniz, klasik, genelde yılbaşı geceleri en az 1 defa oynadığınız ya da izlediğiniz oyun seçeneğidir. Bu oyun, onwin sitesinin içeriğine online olarak dahil edilmiştir. Onwin sitesinde bu oyunu, gerçek para ile oynayıp, para kazanma şansını elde edebilirsiniz. Deneme amacıyla, eğlence amacı ile oynayabileceğiniz oyun kategorilerinden ya da seçeneklerinden değildir. Hesap açılacaktır. Gerçek kişilik bilgileri kullanılıp, onwin üyelik işlemi yapılacaktır. Tombala oynanmak isteniyor ise, hesaba tombala kartı satın alma amacı ile para yatırma işlemi yapılacaktır. Para yatırma işlemine müteakip, başlayacak canlı tombala çekilişlerine katılım sağlanacak ve para kazanma şansı elde edilmek istenecektir.

Onwin Bahis Sitesi Tombala Kartları

İlk olarak oyun hakkında bilgi vermeden önce, canlı tombala çekilişlerinde kullanabileceğiniz kartların satış bedelleri hakkında ve kartlar hakkında bilgi verelim. Önce kartlardaki numara sistemini anlatalım. Satın alacağınız tombala kartlarının tamamında, 3 adet yatay sıranın bulunduğunu göreceksiniz. Yatay sıraların her birinde 5 adet rakam bulunmaktadır. Satın alacağınız bir tombala kartında, toplamda 15 adet numara vardır. Hedef tamamlamaktır. Kart satış bedellerine bakar iseniz, en düşük bedelin 3 Türk lirası olduğunu göreceksiniz, 5, 10, 20, 30, 40, 50 ve 100 Türk Lirası değerinde, tombala kartı satış işlemleri yapılmaktadır.

Bir tombala çekilişinde, dilediğiniz sayıda tombala kartı satın almış olarak yer alabilirsiniz. Bir sınır getirilmemiştir. Bir tombala çekilişi için, bir ya da birden fazla sayıda tombala kartı satın almış olabilirsiniz. Çekiliş sona erdikten sonra, oyun bittikten sonra, aynı kartları bir sonraki çekilişte kullanamazsınız. Böyle bir uygulama yoktur. Sadece bir çekilişte geçerli olacak şekilde hazırlanmıştır.

Tombala İkramiyeleri

Peki, onwin tombala oyununda hangi ikramiyeleri kazanabilirsiniz? Bunun için yılbaşı geceleri oynadığınız, izlediğiniz, duyduğunuz tombala oyunu aklınıza gelmelidir. Yatay sıraların tamamlanması prensibine göre, çinko anlayışı ya da ikramiye anlayışı gündeme gelecektir. Diğer bütün rakiplerinizden önce, yatay ilk sırayı tamamlar iseniz, ilk çinko sizin olacaktır ve ikramiye alacaksınız. Diğer bütün rakiplerden önce, aynı kartta yatay ilk sıra ile birlikte bir sonraki sırayı tamamlar iseniz, ikinci çinko yapacak ve ikramiye alacaksınız. Bir tombala kartında, aynı tombala kartında, diğer bütün rakiplerden önce, bütün sıraları tamamlar iseniz, 3 ncü çinko yapacak ve ikramiye alacaksınız.

Eğer bütün rakiplerinizden önce, aynı tombala kartında, tüm sıraları tamamlar iseniz, bu ikramiyelerin yanında son ikramiye olan tulum seçeneğini de elde edip, ekstra miktarda para kazanma şansını yakaladığınızı göreceksiniz. Çekilişler canlıdır. Gerçek kurpiyerler, gerçek oyuncular oyun içerisinde yer almaktadır. Canlı çekilişler ekranlara yansıtılmaktadır. Görüntülü ve sesli özellik kullanılmaktadır. Görüntü ile kameraya gösterilmekte, ses ile okunmaktadır. Kullanıcılar kartlara sayıları ister kendileri işaretlemektedir. İisterse otomatik işaretleme sistemi devrede bulunmaktadır.

Onwin Tombalada Hile Yapar mı?

Onwin tombala bölümünde yer aldığınızda, piyasada bulabileceğiniz en güvenli sitede oyun oynama avantajına sahip olduğunuzu görebilirsiniz. Bu sitenin herhangi bir oyununda tombala dahil olacak şekilde, hile yapması, bir ya da birden fazla oyuncuyu, kullanıcıyı mağdur etmesi mümkün değildir. Her şeyden önce site denetlenmektedir. Her şeyden önce bütün hizmetleri tombala oyunu da dahil olacak şekilde, denetim altında tutulmaktadır. Herhangi bir olumsuz durum gündeme getirilme ihtimali yoktur. Ayrıca, bir kullanıcı yani üye olarak, bu soruyu gündeme getirip karşılık almaya çalışıyor iseniz, bunu da gerçekleştirmeniz mümkün olmayacaktır.

OnwinPaparaGoogleTwitter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.